Výhody dřevostaveb

Vyhledávání v katalogu dřevostaveb - bungalovy, s podkrovím

Užitná plocha
- m2
Typ
Cena na klíč
-
Dispozice
Úvodní stránka » Dřevostavby » Výhody dřevostaveb

Výhody dřevostaveb

Moderní nízkoenergetické dřevostavby na klíč, nebo v Česku tradičnější zděný rodinný dům? Chcete stavět a nevíte, jak se rozhodnout? Dřevostavby mají dlouholetou tradici v zahraničí a na trhu rozhodně nejsou žádnou novinkou. Do povědomí českých zákazníků se sice masivně dostaly až v posledních letech, ale ihned si díky svým vlastnostem získaly velkou oblibu. Kvalitně provedené dřevostavby mají totiž oproti zděným stavbám řadu výhod. Jsou šetrným, cenově dostupným a zcela plnohodnotným řešením bydlení.

Hlavní výhody dřevostaveb - cena, rychlost, úspornost

  1. NÍZKOENERGETIČNOST: kvalitně zhotovené dřevostavby jsou nízkoenergetické = energeticky úsporné, ve srovnání se zděnou stavbou tedy na vytápění tohoto domu ušetříte tisícovky ročně
  2. RYCHLOST VÝSTAVBY: díky rychlé výstavbě a minimu mokrých procesů během výstavby se majitelé mohou nastěhovat již za 6 měsíců od započetí stavby
  3. VYSOKÝ KOMFORT BYDLENÍ:
  4. - dřevostavby nabízejí příjemné vnitřní klima
    - jsou-li dobře provedeny, výborně izolují hluk přicházející zvenčí a garantují i minimální vnitřní průzvučnost
    - díky suchému procesu výstavby u dřevostaveb odpadá čekání na vysychání a nevznikají žádné komplikace s plísněmi

Vnitřní stěny dřevostavby lze stejně jako u zděného tapetovat, malovat, obkládat, na stěny lze zavěsit kuchyňskou linku, na podlahy lze pokládat jakékoliv krytiny, jako jsou koberce, vinylové či plovoucí podlahy, PVC či parkety.

Rychlost výstavby dřevostaveb - kdy už budeme bydlet?

Naše dřevostavby realizujeme formou na klíč včetně základové desky od započetí stavby po finální předání domu zákazníkovi za 5 až 6 měsíců.
Rychlost výstavby je samozřejmě závislá na rozsahu dodávky, velikosti domu, počasí, stavu a přístupnosti staveniště, komplikovanosti zakládání stavby (např. pokud je dřevostavba zakládána na svažitějším pozemku), ale také termínem dodání zařizovacích předmětů, které bylo individuálně zvoleno klientem.

KODEX REALITY s.r.o.

Machkova 587
500 11 Hradec Králové

budova Fomei
(+420) 737 346 412
info@kodex-reality.cz

Sledujte nás